Alba.n-stars.org
 
ForumForum  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
Fri Mar 01, 2013 12:15 am nga Mexhi

» Windows 7 Ultimate x86/x64 Sp1 Scooter 2013 Englisch
Fri Mar 01, 2013 12:09 am nga Mexhi

» Windows 8 ALL Versions x64/x86 - JANUAR 2013
Thu Feb 28, 2013 11:59 pm nga Mexhi

» Nero Burning ROM 12.0.00800 Multilanguage
Sat Dec 15, 2012 10:56 pm nga s2008

» Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
Sat Dec 15, 2012 10:35 pm nga s2008

» Universal Extractor v1.6.1.61 Retail + Portable
Fri Sep 28, 2012 10:48 pm nga stv2008

» ArcSoft TotalMedia Theatre Platinum v3.0.1.195 iNcl SimHD 3D Plug-in Retail
Fri Sep 28, 2012 10:36 pm nga stv2008

» Borderlands 2 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 9:08 am nga Shpetimi

» F1 2012 - FLT
Wed Sep 19, 2012 9:06 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 Proper - RELOADED
Wed Sep 19, 2012 9:04 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 9:02 am nga Shpetimi

» The Dark Knight Rises 2012 HDTS XViD UNiQUE
Sat Sep 15, 2012 4:34 pm nga Ardita

Top posters
Ardita
 
s2008
 
Mexhi
 
Shpetimi
 
linda
 
Ice Princess
 
stv2008
 
Shpresa
 
Jehona
 
Aurora
 
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
April 2017
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  


Share | 
 

 Microsoft Office 2007 CD-KEY Generator (Works for All Versions)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
s2008
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi
avatar

Numri i postimeve : 392
Reputation : 106
Join date : 21/04/2010
Age : 32
Location : Shqiperi

MesazhTitulli: Microsoft Office 2007 CD-KEY Generator (Works for All Versions)   Sat Oct 30, 2010 1:22 pm


Microsoft Office 2007 CD-KEY Generator – Works for All Versions

Run Key Gen.exe and click Yes! Generate me one! And it will generate a CD Key for you.


Kodi:
http://hotfile.com/dl/79229622/6ef8b6a/MS_Office.Keygen.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
adolino
Student
Student


Numri i postimeve : 10
Reputation : 3
Join date : 26/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Microsoft Office 2007 CD-KEY Generator (Works for All Versions)   Wed Mar 21, 2012 7:23 pm

Miredita s2008,

Une sto e vizitova kit faqe sepse pra do dite e kam ble nji laptop. Me sistemin Windows 7 Professional, edhe me kishin than se i ka te gjithat edhe licensen e Microsoft office 2010. Por sic u dal puna qe nuk ishte e vertet, dhe tasht e kam laptopin duke lypur licensen... Dhe e gjeta kit faqe ne kit forum.

Per qata ju kisha lut qofse mund te me ndihmoni te djej ndonje zgjedhje ose propozim etj??!

Falemenderit per mirekuptim.

Diten e mire

Adolino
Mbrapsht në krye Shko poshtë
s2008
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi
avatar

Numri i postimeve : 392
Reputation : 106
Join date : 21/04/2010
Age : 32
Location : Shqiperi

MesazhTitulli: Re: Microsoft Office 2007 CD-KEY Generator (Works for All Versions)   Tue Mar 27, 2012 4:42 pm

Pershendetje Adolino!Microsoft Office 2007 mund ta shkarkosh edhe nga faqja e Microsoft.Nje serial i vlefshem eshte edhe ky:Kgfyv-7733b-8wck9-ktg64-bc7d8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
adolino
Student
Student


Numri i postimeve : 10
Reputation : 3
Join date : 26/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Microsoft Office 2007 CD-KEY Generator (Works for All Versions)   Fri Apr 27, 2012 5:48 pm

s2008 shkruajti:
Pershendetje Adolino!Microsoft Office 2007 mund ta shkarkosh edhe nga faqja e Microsoft.Nje serial i vlefshem eshte edhe ky:Kgfyv-7733b-8wck9-ktg64-bc7d8


Miredita s2008,

Falemenderit shume per pergigjen, dhe per serial key te vlershme. Qitasht do e installoj microsoftin. Po e kam nji pytje per cilen vlen kjo? Per :: Microsoft Office Professional 2007 , Microsoft Office Home and Student 2007 , Microsoft Office Small Business 2007 ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Microsoft Office 2007 CD-KEY Generator (Works for All Versions)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Microsoft Office 2007 CD-KEY Generator (Works for All Versions)
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Alfred Papuçiu: 7 vjetori i vdekjes së Akademikut, Prof. Bedri Dedja
» Me rastin e ditlindjes se poetes-POEZI NGA KOZETA ZYLO

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: WINDOWS :: Programe te ndryshme-
Kërce tek: