Alba.n-stars.org
 
ForumForum  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
Fri Mar 01, 2013 12:15 am nga Mexhi

» Windows 7 Ultimate x86/x64 Sp1 Scooter 2013 Englisch
Fri Mar 01, 2013 12:09 am nga Mexhi

» Windows 8 ALL Versions x64/x86 - JANUAR 2013
Thu Feb 28, 2013 11:59 pm nga Mexhi

» Nero Burning ROM 12.0.00800 Multilanguage
Sat Dec 15, 2012 10:56 pm nga s2008

» Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
Sat Dec 15, 2012 10:35 pm nga s2008

» Universal Extractor v1.6.1.61 Retail + Portable
Fri Sep 28, 2012 10:48 pm nga stv2008

» ArcSoft TotalMedia Theatre Platinum v3.0.1.195 iNcl SimHD 3D Plug-in Retail
Fri Sep 28, 2012 10:36 pm nga stv2008

» Borderlands 2 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 9:08 am nga Shpetimi

» F1 2012 - FLT
Wed Sep 19, 2012 9:06 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 Proper - RELOADED
Wed Sep 19, 2012 9:04 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 9:02 am nga Shpetimi

» The Dark Knight Rises 2012 HDTS XViD UNiQUE
Sat Sep 15, 2012 4:34 pm nga Ardita

Top posters
Ardita
 
s2008
 
Mexhi
 
Shpetimi
 
linda
 
Ice Princess
 
stv2008
 
Shpresa
 
Jehona
 
Aurora
 
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
April 2017
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  


Share | 
 

 Kaspersky 2010 2011 Anti-Blacklist Patch v1.2 – Latest Version

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
s2008
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi
avatar

Numri i postimeve : 392
Reputation : 106
Join date : 21/04/2010
Age : 32
Location : Shqiperi

MesazhTitulli: Kaspersky 2010 2011 Anti-Blacklist Patch v1.2 – Latest Version   Sat Oct 30, 2010 1:15 pm


Kaspersky 2010 2011 Anti-Blacklist Patch v1.2 – Latest Version


Note: The INSTALLED DIRECTORY should be the exact path where you installed Kaspersky i.e. \Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky (Antivirus/Internet Security) NOT the default \Program Files\Kaspersky Lab on the installer. also, add clldr.dll and/or wtsapi32.dll on exclusion list.

AV marks exploit as Hacktool.Kiser.* so you need add it to trusted zone. You must add it only by “alert type” and “for all av components”.


Kodi:
http://hotfile.com/dl/76270044/37ba9ee/Kas.2010.2011.AntiBlacklist.1.2.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
s2008
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi
avatar

Numri i postimeve : 392
Reputation : 106
Join date : 21/04/2010
Age : 32
Location : Shqiperi

MesazhTitulli: Re: Kaspersky 2010 2011 Anti-Blacklist Patch v1.2 – Latest Version   Wed Nov 10, 2010 8:32 pm

Instalimi i ketij"crack"-u paraprakisht kerkon disa nderhyrje qe juve duhet te beni ne antivirusin "Kaspersky"te instaluar ne PC tuaj.Ja procedurat qe duhet te ndiqni:


1.Beni pause(disaktivizo) opsionin Self Defense te antivirusit.
2.Largo(exit)ikonen e antivirusit nga paneli qe ndodhet ne pjesen e poshtme te desktopit ne anen e djathte atje ku ndodhet treguesi i ores dhe dates te PC.
3.Pasi te keni bere cpaketimin(unrar)te crack-ut, kopjojeni crakun dhe cojeni tek Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky (Antivirus/Internet Security dhe ngjite(paste)aty.
4.Startoni programin e antivirusit Kaspersky nga ikona e ndodhur ne desktop.
5.Aktivizo mbrojtjen e antivirusit(self Defense)

Shenim:shtoni clldr.dll dhe wtsapi32.dll në listën e përjashtimit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
stv2008
Toger
Toger
avatar

Numri i postimeve : 114
Reputation : 27
Join date : 21/06/2010
Location : DEUTSCHLAND

MesazhTitulli: Re: Kaspersky 2010 2011 Anti-Blacklist Patch v1.2 – Latest Version   Fri Nov 12, 2010 10:36 pm

DANKE MANN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kaspersky 2010 2011 Anti-Blacklist Patch v1.2 – Latest Version   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kaspersky 2010 2011 Anti-Blacklist Patch v1.2 – Latest Version
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi dashurie "Ndjenje". Gezuar vitin e ri 2010!
» Syle Mujaj: Tema: KUSH JANE, KU JANE TE BURGOSURIT POLITIK TE KOSOVES 1981-2010
» ‎Viktoria Xhako:PËRKUJTIMORE-IBRAHIM IBISHI-16. 12. 1953 – 24. 11. 2010
» Gjetja e kufomës së Dedë Gecajt me 19.11.2010 në St. Galen
» Me rastin e ditlindjes me 23.05.2011:CIKËL POETIK NGA LILIANA BENDO

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: WINDOWS :: Programe te ndryshme-
Kërce tek: