Alba.n-stars.org
 
ForumForum  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
Fri Mar 01, 2013 12:15 am nga Mexhi

» Windows 7 Ultimate x86/x64 Sp1 Scooter 2013 Englisch
Fri Mar 01, 2013 12:09 am nga Mexhi

» Windows 8 ALL Versions x64/x86 - JANUAR 2013
Thu Feb 28, 2013 11:59 pm nga Mexhi

» Nero Burning ROM 12.0.00800 Multilanguage
Sat Dec 15, 2012 10:56 pm nga s2008

» Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
Sat Dec 15, 2012 10:35 pm nga s2008

» Universal Extractor v1.6.1.61 Retail + Portable
Fri Sep 28, 2012 10:48 pm nga stv2008

» ArcSoft TotalMedia Theatre Platinum v3.0.1.195 iNcl SimHD 3D Plug-in Retail
Fri Sep 28, 2012 10:36 pm nga stv2008

» Borderlands 2 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 9:08 am nga Shpetimi

» F1 2012 - FLT
Wed Sep 19, 2012 9:06 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 Proper - RELOADED
Wed Sep 19, 2012 9:04 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 9:02 am nga Shpetimi

» The Dark Knight Rises 2012 HDTS XViD UNiQUE
Sat Sep 15, 2012 4:34 pm nga Ardita

Top posters
Ardita
 
s2008
 
Mexhi
 
Shpetimi
 
linda
 
Ice Princess
 
stv2008
 
Shpresa
 
Jehona
 
Aurora
 
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
April 2017
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  


Share | 
 

 Avast! 5.0.677 Pro Antivirus & Internet Security - Final

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
s2008
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi
avatar

Numri i postimeve : 392
Reputation : 106
Join date : 21/04/2010
Age : 32
Location : Shqiperi

MesazhTitulli: Avast! 5.0.677 Pro Antivirus & Internet Security - Final   Thu Sep 09, 2010 2:02 am


Avast! 5.0.677 Pro Antivirus & Internet Security - Final | 44 / 49 Mb

Avast! 5 Professional Edition is a collection of high-end technologies that work in perfect synergy, having one common goal: to give you the top grade protection against computer viruses. It represents an ideal solution for any Windows-based workstation.
avast! 5 Professional Edition is a complete ICSA certified antivirus software for your company. It obtained VB100% awards in 2002/4 Virus Bulletin comparative reviews.
Avast! Internet Security - Active internet users need greater protection for themselves as they shop and bank on-line. To secure against threats from infected web sites and the growing risk of identity theft, avast Internet security provides you with continuous protection from its layers of antivirus, anti-spyware, anti-rootkit protection, firewall and antispam.

Antivirus:
Kodi:

http://letitbit.net/download/3443.33c6f5238a01add663a30c923411aa13/avast__Antivirus_5.0.677__Final.rar.html

or

Kodi:
http://www.fileserve.com/file/5HvkBKf/avast! Antivirus 5.0.677  Final.rar

or
Kodi:


http://hotfile.com/dl/67844338/a83c8dc/avast_Antivirus_5.0.677_Final.rar.html

Internet_Security:
Kodi:
http://letitbit.net/download/1164.119c6e1703354467897992fb587345d2/avast__Internet_Security_5.0.677_Final.rar.html

or

Kodi:
http://www.fileserve.com/file/JG86pF7/avast! Internet Security 5.0.677 Final.rar

or

Kodi:

http://hotfile.com/dl/67844358/cc12d2c/avast_Internet_Security_5.0.677_Final.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
adolino
Student
Student


Numri i postimeve : 10
Reputation : 3
Join date : 26/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Avast! 5.0.677 Pro Antivirus & Internet Security - Final   Sat Dec 25, 2010 3:09 am

Miremrama & Pershendetje !

Kam disa nevoj per ndihme, per nji antivirus quhet Avast! 5.0.677.

Une e kam avast te thjesht jo PRO as INTERNET SECURITY, vetem avast! FREE ANTIVIRUS, dhe po shkruan pas donvladimit qe pas 30ditesh duhet te jap kodin per me pas tanaj per gjith.

Dhe ju kisha lut nese mundeni me ndihmu me gjet kodin e licences? Dhe mem tregu se cili echt i mir dhe me i pershtatshem?

FALEMENDERIT
&
PERSHENDETJE
NATEN E MIRE
Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
s2008
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi
avatar

Numri i postimeve : 392
Reputation : 106
Join date : 21/04/2010
Age : 32
Location : Shqiperi

MesazhTitulli: Re: Avast! 5.0.677 Pro Antivirus & Internet Security - Final   Fri Jan 07, 2011 5:17 pm

Pershendetje Adolino!Te dy antiviruset Avast qe jane paraqitur ne kete teme nese i shkarkon brenda kane edhe licensen e programit.Jane antiviruset me te fundit qe jane prodhuar nga kompania e Avast-it.Persa i perket cilesise Avast Internet Security eshte me me shume opsione sigurie se Avast Antivirus Pro.Problemi eshte se me cfare parametrash e ke kompjuterin dhe se ne cfare faqesh navigon ti ne Internet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
adolino
Student
Student


Numri i postimeve : 10
Reputation : 3
Join date : 26/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Avast! 5.0.677 Pro Antivirus & Internet Security - Final   Wed Jan 12, 2011 1:29 am

s2008 shkruajti:
Pershendetje Adolino!Te dy antiviruset Avast qe jane paraqitur ne kete teme nese i shkarkon brenda kane edhe licensen e programit.Jane antiviruset me te fundit qe jane prodhuar nga kompania e Avast-it.Persa i perket cilesise Avast Internet Security eshte me me shume opsione sigurie se Avast Antivirus Pro.Problemi eshte se me cfare parametrash e ke kompjuterin dhe se ne cfare faqesh navigon ti ne Internet.

Pershendetje s2008,

Falemenderit per propozim. Une navigoj ne faqet e thejshta esht kompjuter ne perdorim te familije.

E per parametra nuk ju kam kuptuar po nese e keni fjalen per kompjuter esht HP 3.00ghz edhe 512ram.

Dhe nji pytje a duhet te fshi se pari antivirusin prej kompjuterit dhe te instaloj avastin e ri prej ketej faqe apo radhen prapt?

TFALA NGA ADOLINO

FALEMENDERIT

NATEN E MIRE Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
s2008
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi
avatar

Numri i postimeve : 392
Reputation : 106
Join date : 21/04/2010
Age : 32
Location : Shqiperi

MesazhTitulli: Re: Avast! 5.0.677 Pro Antivirus & Internet Security - Final   Sat Jan 15, 2011 12:32 pm

adolino shkruajti:


Pershendetje s2008,

Falemenderit per propozim. Une navigoj ne faqet e thejshta esht kompjuter ne perdorim te familije.

E per parametra nuk ju kam kuptuar po nese e keni fjalen per kompjuter esht HP 3.00ghz edhe 512ram.

Dhe nji pytje a duhet te fshi se pari antivirusin prej kompjuterit dhe te instaloj avastin e ri prej ketej faqe apo radhen prapt?

TFALA NGA ADOLINO

FALEMENDERIT

NATEN E MIRE Very Happy
Pershendetje Adolino.Une te sugjeroj te instalosh Avast Pro Antivirus.Atehere ndiq proceduren e meposhteme:
1.C'instalo antivirusin qe ke aktualisht ne PC tuaj.
2.Restart kompjuterin pas c'instalimit te antivirusit.
3.Ekstrakto me winrar ose winzip antivirusin AvastPro ne nje folder te vecante.
4.Instalo setup-in e ketij antivirusi .
5.Ne perfundim te instalimit kerkohet licensa e antivirusit.Klik tek opsioni Browse dhe licensen e merr tek folderi qe ekstaktove paketen e Antivirusit.
6.Fut licensen dhe klik OK.
7.Restart PC qe te kompletosh insalimin.
8.Bej azhornimin e antivirusit(update) nepermjet internetit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
adolino
Student
Student


Numri i postimeve : 10
Reputation : 3
Join date : 26/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Avast! 5.0.677 Pro Antivirus & Internet Security - Final   Sun Jan 16, 2011 3:26 am

s2008 shkruajti:
adolino shkruajti:


Pershendetje s2008,

Falemenderit per propozim. Une navigoj ne faqet e thejshta esht kompjuter ne perdorim te familije.

E per parametra nuk ju kam kuptuar po nese e keni fjalen per kompjuter esht HP 3.00ghz edhe 512ram.

Dhe nji pytje a duhet te fshi se pari antivirusin prej kompjuterit dhe te instaloj avastin e ri prej ketej faqe apo radhen prapt?

TFALA NGA ADOLINO

FALEMENDERIT

NATEN E MIRE Very Happy
Pershendetje Adolino.Une te sugjeroj te instalosh Avast Pro Antivirus.Atehere ndiq proceduren e meposhteme:
1.C'instalo antivirusin qe ke aktualisht ne PC tuaj.
2.Restart kompjuterin pas c'instalimit te antivirusit.
3.Ekstrakto me winrar ose winzip antivirusin AvastPro ne nje folder te vecante.
4.Instalo setup-in e ketij antivirusi .
5.Ne perfundim te instalimit kerkohet licensa e antivirusit.Klik tek opsioni Browse dhe licensen e merr tek folderi qe ekstaktove paketen e Antivirusit.
6.Fut licensen dhe klik OK.
7.Restart PC qe te kompletosh insalimin.
8.Bej azhornimin e antivirusit(update) nepermjet internetit.


Pershendetje s2008! Falemenderit per sudjerimin juaj edhe ndihmen juaj.

-- Po kam disa pytje se nuk kam kuptuar krejtsisht keto pika ? >

3.Ekstrakto me winrar ose winzip antivirusin AvastPro ne nje folder te vecante
5.Ne perfundim te instalimit kerkohet licensa e antivirusit.Klik tek opsioni Browse dhe licensen e merr tek folderi qe ekstaktove paketen e Antivirusit. -- Nese mundeni te me tregoni si ta ekstraktoj me winrar ose winzip e tanaj me installu apet ?

Dhe prej cilles faqe ta installoj/shkarkoj??

FALEMENDERIT SHUME PER NDIHMEN JUAJ!
ME RESPEKT ADOLINO!


cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
s2008
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi
avatar

Numri i postimeve : 392
Reputation : 106
Join date : 21/04/2010
Age : 32
Location : Shqiperi

MesazhTitulli: Re: Avast! 5.0.677 Pro Antivirus & Internet Security - Final   Mon Jan 17, 2011 2:26 am

adolino shkruajti:
s2008 shkruajti:
adolino shkruajti:


Pershendetje s2008,

Falemenderit per propozim. Une navigoj ne faqet e thejshta esht kompjuter ne perdorim te familije.

E per parametra nuk ju kam kuptuar po nese e keni fjalen per kompjuter esht HP 3.00ghz edhe 512ram.

Dhe nji pytje a duhet te fshi se pari antivirusin prej kompjuterit dhe te instaloj avastin e ri prej ketej faqe apo radhen prapt?

TFALA NGA ADOLINO

FALEMENDERIT

NATEN E MIRE Very Happy
Pershendetje Adolino.Une te sugjeroj te instalosh Avast Pro Antivirus.Atehere ndiq proceduren e meposhteme:
1.C'instalo antivirusin qe ke aktualisht ne PC tuaj.
2.Restart kompjuterin pas c'instalimit te antivirusit.
3.Ekstrakto me winrar ose winzip antivirusin AvastPro ne nje folder te vecante.
4.Instalo setup-in e ketij antivirusi .
5.Ne perfundim te instalimit kerkohet licensa e antivirusit.Klik tek opsioni Browse dhe licensen e merr tek folderi qe ekstaktove paketen e Antivirusit.
6.Fut licensen dhe klik OK.
7.Restart PC qe te kompletosh insalimin.
8.Bej azhornimin e antivirusit(update) nepermjet internetit.


Pershendetje s2008! Falemenderit per sudjerimin juaj edhe ndihmen juaj.

-- Po kam disa pytje se nuk kam kuptuar krejtsisht keto pika ? >

3.Ekstrakto me winrar ose winzip antivirusin AvastPro ne nje folder te vecante
5.Ne perfundim te instalimit kerkohet licensa e antivirusit.Klik tek opsioni Browse dhe licensen e merr tek folderi qe ekstaktove paketen e Antivirusit. -- Nese mundeni te me tregoni si ta ekstraktoj me winrar ose winzip e tanaj me installu apet ?

Dhe prej cilles faqe ta installoj/shkarkoj??

FALEMENDERIT SHUME PER NDIHMEN JUAJ!
ME RESPEKT ADOLINO!


cheers
Adolino nuk e di se sa e njeh informatiken ,po kam shkruar qarte se si duhet vepruar.Megjithate edhe njehere po te sqaroj.Antivirusin do ta shkarkosh nga interneti ne linkun: http://www.fileserve.com/file/5HvkBKf/avast!%20Antivirus%205.0.677%C2%A0%20Final.rar#.Pasi programi te jete shkarkuar (dowload-uar) ne PC tuaj do te vesh re se ky program nuk hapet sepse eshte i pakuar.Per ta cpaketuar duhet te kesh instaluar me perpara ne PC programe cpaketimi te tilla si Winrar ose Winzip.Nje tutorial per te cpaketuar me Winrar e ke tek tema:http://alba.n-stars.org/t996-cpaketimi-me-winrar#1699Keto programe paketen e ndajne vec setup-in dhe vec Licensat.Mendoj se jam i qarte ne spiegimet e mia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Avast! 5.0.677 Pro Antivirus & Internet Security - Final   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Avast! 5.0.677 Pro Antivirus & Internet Security - Final
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET
» Gripi i derrave, Shqipëria merr masat e para antivirus

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: WINDOWS :: Programe te ndryshme-
Kërce tek: