Tema Fundit
» Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
Thu Feb 28, 2013 10:15 pm nga Mexhi

» Windows 7 Ultimate x86/x64 Sp1 Scooter 2013 Englisch
Thu Feb 28, 2013 10:09 pm nga Mexhi

» Windows 8 ALL Versions x64/x86 - JANUAR 2013
Thu Feb 28, 2013 9:59 pm nga Mexhi

» Nero Burning ROM 12.0.00800 Multilanguage
Sat Dec 15, 2012 8:56 pm nga s2008

» Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
Sat Dec 15, 2012 8:35 pm nga s2008

» Universal Extractor v1.6.1.61 Retail + Portable
Fri Sep 28, 2012 9:48 pm nga stv2008

» ArcSoft TotalMedia Theatre Platinum v3.0.1.195 iNcl SimHD 3D Plug-in Retail
Fri Sep 28, 2012 9:36 pm nga stv2008

» Borderlands 2 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:08 am nga Shpetimi

» F1 2012 - FLT
Wed Sep 19, 2012 8:06 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 Proper - RELOADED
Wed Sep 19, 2012 8:04 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:02 am nga Shpetimi

» The Dark Knight Rises 2012 HDTS XViD UNiQUE
Sat Sep 15, 2012 3:34 pm nga Ardita

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Social bookmarking

Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Garfilld, spajdermeni i ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Garfilld, spajdermeni i ri

Mesazh nga s2008 prej Tue Jul 27, 2010 9:43 amPas disa muajsh audicionesh dhe thashethemesh, “Columbia Pictures”, më në fund ka përzgjedhë aktorin që do të interpretojë në pjesën tjetër të filmit, “Spajdermen”. Bëhet fjalë për Andre Garfilld, 27 vjeçarin londinez, pak i njohur për publikun e gjerë. Por e kemi parë në “Parnasus”, djali i cili e mashtron djallin të Teri Uilliamit.

Këtë herë Garfilld do të zëvendësojë Tobi Mekguajer dhe ky rol do të jetë një vazhdim i suksesshëm në karrierën e tij kinematografike. Shtëpia e prodhimit, “Columbia Pictures”, ka vendosur të lërë mënjanë drejtorinë Sam Raimi dhe planet e tij për një episod të katërt të sagës dhe të rinisë ekskluzivisht nga e para: protagonistë të rinj, origjinë të re, regji të re dhe ide të reja në lidhje me zhvillimin e ngjarjeve në film.

“Pavarësisht se emri i tij mund të tingëllojë i panjohur, ata që e njohin punën e këtij aktori të ri, e dinë që do të sjellë shumë të papritura të suksesshme”,- ka thënë për Garfilldin, regjisori Mark Veber. Ai më tej ka shtuar se aktori i ri ka një kombinim të theksuar të inteligjencës dhe sharmit. Andre Garfilld është përzgjedhur midis aktorëve si Jamie Bell, Aaron Johnson, Anton Yelchin, Logan Lerman etj.
avatar
s2008
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi

Numri i postimeve : 392
Reputation : 106
Join date : 21/04/2010
Age : 33
Location : Shqiperi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Garfilld, spajdermeni i ri

Mesazh nga platia prej Tue Apr 26, 2011 2:32 pm

kerkoj nie filem turk te viteve 1975 quhet BEDRANA Shum i bukur si filem
avatar
platia

Numri i postimeve : 7
Reputation : 0
Join date : 18/04/2011
Age : 56
Location : greqi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi