Tema Fundit
» Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
Thu Feb 28, 2013 10:15 pm nga Mexhi

» Windows 7 Ultimate x86/x64 Sp1 Scooter 2013 Englisch
Thu Feb 28, 2013 10:09 pm nga Mexhi

» Windows 8 ALL Versions x64/x86 - JANUAR 2013
Thu Feb 28, 2013 9:59 pm nga Mexhi

» Nero Burning ROM 12.0.00800 Multilanguage
Sat Dec 15, 2012 8:56 pm nga s2008

» Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
Sat Dec 15, 2012 8:35 pm nga s2008

» Universal Extractor v1.6.1.61 Retail + Portable
Fri Sep 28, 2012 9:48 pm nga stv2008

» ArcSoft TotalMedia Theatre Platinum v3.0.1.195 iNcl SimHD 3D Plug-in Retail
Fri Sep 28, 2012 9:36 pm nga stv2008

» Borderlands 2 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:08 am nga Shpetimi

» F1 2012 - FLT
Wed Sep 19, 2012 8:06 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 Proper - RELOADED
Wed Sep 19, 2012 8:04 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:02 am nga Shpetimi

» The Dark Knight Rises 2012 HDTS XViD UNiQUE
Sat Sep 15, 2012 3:34 pm nga Ardita

identifikimi

Harrova fjalkalimin

October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Social bookmarking

Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Sot je shum larg meje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Sot je shum larg meje

Mesazh nga s2008 prej Tue Jul 13, 2010 11:21 am

Rri ulur pranë dritares ,jashtë filloi te bjerë shi ,kam menduar shumë per ty keto ditë mund te them se më mungon shumë.Sa shumë mendime më vijnë në kokë dhe sillen rrotull .Është kujtimi yt shpesh me duket se do të hysh ne derë me buzqeshjen tende si te mos kishe ikur kurrë .E di mirë nje gjë faji dhe pendimi më ndjekin . Përse ... përse nuk te thashë sa shumë të doja?Sot je shumë larg meje, dëshiroj shumë të merrja dorën tënde dhe të ulesha bashkë me ty ,pa thënë asnjë fjalë me gojë dhe të të thosha gjithcka me zemër . Ne fakt , me jep ankth kjo largësi dhe po te mundja në këtë moment do të isha në krahun tënd ,të të thosha se je shumë e rëndësishme per mua dhe të adhuroj së tepërmi . E di se pse nuk të kam thënë asnjëherë ? Pergjigja është e thjeshtë ,sepse mendoj se fjalët ishin tepër . Po vuaj shumë që nga ikja jote , më dhemb në shpirt që nuk jam afër teje , sepse nuk të thashë kurrë se sa të doja , prandaj edhe sot po e shkruaj këtë letër .Kam nevojë të qaj , të shfryhem njëherë e përgjithmonë . sepse ,në qoftëse vazhdoj para të tjerëve të dukem se jam mirë ,se asgjë nuk me preokupon trishtimin që ma le ti , do të më shkatërrojë çdo ditë e më shumë .Pse nuk kthehesh tani?Une kam nevojë për ty, do të isha shumë i lumtur po të të shihja perditë parasqyrimin tim në sytë e tu , të dëgjoja zërin tënd teksa shqipton emrin tim , të thithja ajrin që thith ti dhe do të të siguroja që do të ndihesha i lumtur . Në qoftë se lexon këtë letër , do ta shohësh se çdo fjalë e shkruar në të është nje lot dhe frymarrje dashurie për ty . Edhe pse kam një bindje se ndoshta këta rreshta ske per ti lexuar kurrë .Sa mirë do te ishte sikur ta kisha shkruar më parë këtë letër , sepse nuk do të ikja kurrë pa e ditur se sa të doja.
avatar
s2008
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi

Numri i postimeve : 392
Reputation : 106
Join date : 21/04/2010
Age : 33
Location : Shqiperi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi