Tema Fundit
» Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
Thu Feb 28, 2013 10:15 pm nga Mexhi

» Windows 7 Ultimate x86/x64 Sp1 Scooter 2013 Englisch
Thu Feb 28, 2013 10:09 pm nga Mexhi

» Windows 8 ALL Versions x64/x86 - JANUAR 2013
Thu Feb 28, 2013 9:59 pm nga Mexhi

» Nero Burning ROM 12.0.00800 Multilanguage
Sat Dec 15, 2012 8:56 pm nga s2008

» Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
Sat Dec 15, 2012 8:35 pm nga s2008

» Universal Extractor v1.6.1.61 Retail + Portable
Fri Sep 28, 2012 9:48 pm nga stv2008

» ArcSoft TotalMedia Theatre Platinum v3.0.1.195 iNcl SimHD 3D Plug-in Retail
Fri Sep 28, 2012 9:36 pm nga stv2008

» Borderlands 2 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:08 am nga Shpetimi

» F1 2012 - FLT
Wed Sep 19, 2012 8:06 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 Proper - RELOADED
Wed Sep 19, 2012 8:04 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:02 am nga Shpetimi

» The Dark Knight Rises 2012 HDTS XViD UNiQUE
Sat Sep 15, 2012 3:34 pm nga Ardita

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Social bookmarking

Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Kontrollo linqet para shkarkimit (lexo patjeter)

 :: Njoftim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Kontrollo linqet para shkarkimit (lexo patjeter)

Mesazh nga Shpresa prej Sun Mar 14, 2010 6:06 am

Pershendetje

Te nderuar anetar, shpesh here me ka ndodhur (besoj se edhe juve) qe te shkarkoj 10 linqe dhe linku i 11 eshte i demtuar (invalid), i gjithe mundi dhe koha me ka shkuar kote Mad
Per te mos ndodhe kjo, ju sygjeroj qe te klikoni ne linkun me poshte, vendosni linqet qe deshironi t'i shkarkoni ne hapsiren e zbrazet dhe kliko "Check Links" nese nje apo me shume linqe jane invalid, atehere do te kurseni shume kohe dhe nerva!
Shpesh here ndodhe qe linqet te fshihen nga administratoret e web-faqeve perkatese dhe ne nuk kemi mundesi ta ndryshojme kete fakt, por eshte me shume rendesi per ne por edhe per ju, qe sa here te hasni ne linqe invalide te njoftoni ate qe i ka postuar me qellim qe te mund te gjindet nje alternativ tjeter qe ju te shkarkoni ate qe deshironi.http://wgtools.com/link-checker/


E juaja Shpresa
avatar
Shpresa
Admin
Admin

Numri i postimeve : 36
Reputation : 15
Join date : 07/12/2009

http://www.alba.n-stars.org

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Njoftim

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi