Tema Fundit
» Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
Thu Feb 28, 2013 10:15 pm nga Mexhi

» Windows 7 Ultimate x86/x64 Sp1 Scooter 2013 Englisch
Thu Feb 28, 2013 10:09 pm nga Mexhi

» Windows 8 ALL Versions x64/x86 - JANUAR 2013
Thu Feb 28, 2013 9:59 pm nga Mexhi

» Nero Burning ROM 12.0.00800 Multilanguage
Sat Dec 15, 2012 8:56 pm nga s2008

» Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
Sat Dec 15, 2012 8:35 pm nga s2008

» Universal Extractor v1.6.1.61 Retail + Portable
Fri Sep 28, 2012 9:48 pm nga stv2008

» ArcSoft TotalMedia Theatre Platinum v3.0.1.195 iNcl SimHD 3D Plug-in Retail
Fri Sep 28, 2012 9:36 pm nga stv2008

» Borderlands 2 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:08 am nga Shpetimi

» F1 2012 - FLT
Wed Sep 19, 2012 8:06 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 Proper - RELOADED
Wed Sep 19, 2012 8:04 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:02 am nga Shpetimi

» The Dark Knight Rises 2012 HDTS XViD UNiQUE
Sat Sep 15, 2012 3:34 pm nga Ardita

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Social bookmarking

Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Pershendetje per anetaret e alba.n-stars.org

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Pershendetje per anetaret e alba.n-stars.org

Mesazh nga Ardita prej Thu Feb 25, 2010 8:52 amPershendes te gjithe anetaret e forumit dhe uroj te kaloni nje dite te kendshme.


lol!
avatar
Ardita
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 455
Reputation : 106
Join date : 07/12/2009

http://www.alba.n-stars.org

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje per anetaret e alba.n-stars.org

Mesazh nga linda prej Thu Feb 25, 2010 9:40 am

Ardita shkruajti:

Pershendes te gjithe anetaret e forumit dhe uroj te kaloni nje dite te kendshme.


lol!

Hi

Edhe une i bashkangjitem ketij urimi


Laughing

linda
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 189
Reputation : 46
Join date : 03/01/2010
Age : 29
Location : Gjilani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje per anetaret e alba.n-stars.org

Mesazh nga Jehona prej Thu Feb 25, 2010 4:53 pm

Edhe une pershendes te gjithe anetaret , pasi gati eshte mbremje, ju deshiroj te gjitheve nje mbremje te kendshme.
sunny
avatar
Jehona
Student
Student

Numri i postimeve : 16
Reputation : 7
Join date : 25/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje per anetaret e alba.n-stars.org

Mesazh nga Aurora prej Wed Jun 09, 2010 1:34 pmPershendetje te gjitheve, ju uroj nje pasdite te kendshme.


cheers
avatar
Aurora
Student
Student

Numri i postimeve : 10
Reputation : 12
Join date : 09/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje per anetaret e alba.n-stars.org

Mesazh nga platia prej Sun Apr 24, 2011 12:32 pm

une ju pershendes te gjith ku do qe jeni
avatar
platia

Numri i postimeve : 7
Reputation : 0
Join date : 18/04/2011
Age : 56
Location : greqi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje per anetaret e alba.n-stars.org

Mesazh nga s2008 prej Mon Apr 25, 2011 1:42 pm

platia shkruajti:une ju pershendes te gjith ku do qe jeni
Pershendetje "platia".Uroj qe ne Alba.n-stars.org te gjesh gjithcka deshiron.
avatar
s2008
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi

Numri i postimeve : 392
Reputation : 106
Join date : 21/04/2010
Age : 33
Location : Shqiperi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje per anetaret e alba.n-stars.org

Mesazh nga stv2008 prej Fri Sep 14, 2012 6:19 pm

PERSHENDETJE CA BOHET MER LAL A KA NJE RI KETU APO JO KAM KOHE QE NUK SHOF ASNJE POSTIM TE RI
DHE NJE GJE TJETER GJITHMON TOGER DO RRI UNE DESHA ME U BO OFICER SE NUK ME PRANON E DASHURA THOT BEJU NJE HERE OFICER ENE MASANEJ OK
PERSHENDETJE STV2008
avatar
stv2008
Toger
Toger

Numri i postimeve : 114
Reputation : 27
Join date : 21/06/2010
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje per anetaret e alba.n-stars.org

Mesazh nga s2008 prej Sat Sep 15, 2012 11:01 am

stv2008 shkruajti:PERSHENDETJE CA BOHET MER LAL A KA NJE RI KETU APO JO KAM KOHE QE NUK SHOF ASNJE POSTIM TE RI
DHE NJE GJE TJETER GJITHMON TOGER DO RRI UNE DESHA ME U BO OFICER SE NUK ME PRANON E DASHURA THOT BEJU NJE HERE OFICER ENE MASANEJ OK
PERSHENDETJE STV2008
Oficer je mer lal,biles me dy yje.Vec vazhdo nese do grada me lart
avatar
s2008
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi

Numri i postimeve : 392
Reputation : 106
Join date : 21/04/2010
Age : 33
Location : Shqiperi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje per anetaret e alba.n-stars.org

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi