Tema Fundit
» Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
Thu Feb 28, 2013 10:15 pm nga Mexhi

» Windows 7 Ultimate x86/x64 Sp1 Scooter 2013 Englisch
Thu Feb 28, 2013 10:09 pm nga Mexhi

» Windows 8 ALL Versions x64/x86 - JANUAR 2013
Thu Feb 28, 2013 9:59 pm nga Mexhi

» Nero Burning ROM 12.0.00800 Multilanguage
Sat Dec 15, 2012 8:56 pm nga s2008

» Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
Sat Dec 15, 2012 8:35 pm nga s2008

» Universal Extractor v1.6.1.61 Retail + Portable
Fri Sep 28, 2012 9:48 pm nga stv2008

» ArcSoft TotalMedia Theatre Platinum v3.0.1.195 iNcl SimHD 3D Plug-in Retail
Fri Sep 28, 2012 9:36 pm nga stv2008

» Borderlands 2 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:08 am nga Shpetimi

» F1 2012 - FLT
Wed Sep 19, 2012 8:06 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 Proper - RELOADED
Wed Sep 19, 2012 8:04 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:02 am nga Shpetimi

» The Dark Knight Rises 2012 HDTS XViD UNiQUE
Sat Sep 15, 2012 3:34 pm nga Ardita

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Social bookmarking

Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Pershtypjet tuaja rreth alba.n-stars.org

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Pershtypjet tuaja rreth alba.n-stars.org

Mesazh nga Ardita prej Thu Feb 25, 2010 8:43 am

Tung te gjitheve

Ne stafi i alba.n-stars.org deshirojme te dime se cfar mendoni ju per alba.n-stars.org. Cdo ankes apo lavdat e juaja eshte e mire se ardhur, andaj mos ngurroni t'i shprehni ato ne kete teme.

Falemnderit


Very Happy
avatar
Ardita
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 455
Reputation : 106
Join date : 07/12/2009

http://www.alba.n-stars.org

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershtypjet tuaja rreth alba.n-stars.org

Mesazh nga Jehona prej Thu Feb 25, 2010 4:51 pm

Hi

Eshte dita ime e pare, dhe pershtypjet e para jane thjesht shkelqyeshem andaj edhe votova shkelqyshem.

Flm. stafit te alba.n-stars.com
avatar
Jehona
Student
Student

Numri i postimeve : 16
Reputation : 7
Join date : 25/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershtypjet tuaja rreth alba.n-stars.org

Mesazh nga braziljania prej Sat Apr 03, 2010 10:30 pm

Interesant si forum,por besoj se duhet te kete me varietet temash...mgjth shume mire..Smile

braziljania

Numri i postimeve : 4
Reputation : 6
Join date : 03/04/2010
Age : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershtypjet tuaja rreth alba.n-stars.org

Mesazh nga s2008 prej Fri Apr 23, 2010 12:03 am

Me duket se ka deshire nga administratoret e forumit per te bere dicka ne fuqizimin e forumit.Votova ne masen mire,por ka shume pune per te bere.Ne nje forum nuk mjaftojne vetem programet e PC apo kenget dhe filmat.Forumi duhet te jete i gjithanshem,me tema te larmishme.Keshtu edhe pjesmarja do te jete me e madhe.
avatar
s2008
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi

Numri i postimeve : 392
Reputation : 106
Join date : 21/04/2010
Age : 33
Location : Shqiperi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershtypjet tuaja rreth alba.n-stars.org

Mesazh nga Aurora prej Wed Jun 09, 2010 1:31 pm

Hi

Ne shikim te pare me pelqeu forumi, por me duhet t'i jap te drejte anetarit s2008, pasi mungojne shume forume ku do te diskutohej per perditshmerine.
Propozoj qe te shtohen edhe forumet tjera si: politike, shoqerore, kulture, letersi, bota shpirterore, sport etj etj.
avatar
Aurora
Student
Student

Numri i postimeve : 10
Reputation : 12
Join date : 09/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershtypjet tuaja rreth alba.n-stars.org

Mesazh nga Ardita prej Wed Jun 09, 2010 2:24 pm

Aurora shkruajti:Hi

Ne shikim te pare me pelqeu forumi, por me duhet t'i jap te drejte anetarit s2008, pasi mungojne shume forume ku do te diskutohej per perditshmerine.
Propozoj qe te shtohen edhe forumet tjera si: politike, shoqerore, kulture, letersi, bota shpirterore, sport etj etj.Stafi i ketij forumi nuk do te marr parasysh asnje kerkes qe ka te beje me hapjen e nenforumeve te reja qe kane karakter politik apo religjioz. Sa i perket te tjerave, personalisht mendoj se eshte ide e mire dhe perkrah fuqimisht nje iniciativ te till.
Ne ditet e ardhme do te diskutoj kete qeshtje me anetaret e tjere te stafit dhe nese edhe ata pajtohen shume shpejt forumi do te pasurohet me nenforume tjera.

PS: Ne ju jemi mirenjohes per pjesmarrjen tuaj ne kete teme dhe presim edhe me tutje sygjerimet dhe kritikat tuaja.

Falemnderit per mirekuptim

_________________
avatar
Ardita
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 455
Reputation : 106
Join date : 07/12/2009

http://www.alba.n-stars.org

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershtypjet tuaja rreth alba.n-stars.org

Mesazh nga stv2008 prej Wed Jun 23, 2010 12:15 am

EDHE UNE SI DISA TE TJERE VOTOVA NE TE NJEJTEN MASE (MIRE) NE TE VERTETE ESHTE PAK I VARFER SI FORUM ME PAK INFORMACIONE ,DO DOJA TE PYESJA MODERATORET NE SE ESHTE EMUNDESHME PER TE HAPUR NJE SEKTOR PER FILMA SHQIPTAR. OK JU PERSHENDES
avatar
stv2008
Toger
Toger

Numri i postimeve : 114
Reputation : 27
Join date : 21/06/2010
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershtypjet tuaja rreth alba.n-stars.org

Mesazh nga Mexhi prej Thu Jun 24, 2010 4:12 am
Me ne fund i paskeni hequr ngjyren e kuqe! Edhe disa dite dhe do te verberohesha!

I lumte atij/asaj moderator-it/es

Mexhi
Kapiten
Kapiten

Numri i postimeve : 292
Reputation : 12
Join date : 04/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershtypjet tuaja rreth alba.n-stars.org

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi