Tema Fundit
» Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
Thu Feb 28, 2013 10:15 pm nga Mexhi

» Windows 7 Ultimate x86/x64 Sp1 Scooter 2013 Englisch
Thu Feb 28, 2013 10:09 pm nga Mexhi

» Windows 8 ALL Versions x64/x86 - JANUAR 2013
Thu Feb 28, 2013 9:59 pm nga Mexhi

» Nero Burning ROM 12.0.00800 Multilanguage
Sat Dec 15, 2012 8:56 pm nga s2008

» Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
Sat Dec 15, 2012 8:35 pm nga s2008

» Universal Extractor v1.6.1.61 Retail + Portable
Fri Sep 28, 2012 9:48 pm nga stv2008

» ArcSoft TotalMedia Theatre Platinum v3.0.1.195 iNcl SimHD 3D Plug-in Retail
Fri Sep 28, 2012 9:36 pm nga stv2008

» Borderlands 2 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:08 am nga Shpetimi

» F1 2012 - FLT
Wed Sep 19, 2012 8:06 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 Proper - RELOADED
Wed Sep 19, 2012 8:04 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:02 am nga Shpetimi

» The Dark Knight Rises 2012 HDTS XViD UNiQUE
Sat Sep 15, 2012 3:34 pm nga Ardita

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Social bookmarking

Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Erdha dhe une

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Erdha dhe une

Mesazh nga System_32 prej Thu Jul 05, 2012 8:18 pm

Pershendetje...rastesisht diku ne forumation pash webin tuaj...me beri pershtypje qe nje femer e ka nje web te informatikes p[asi dhe une kam nje web te tille programe-al.net...me pelqen informatika dhe shpresoj te kaloj mire mes jush dhe qe forumi te jete me aktiv
avatar
System_32

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 05/07/2012

http://www.programe-al.net/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Ardita prej Sat Jul 07, 2012 12:41 am

Pershendetje System_32, mire se erdhe ne alba.n-stars.org. Gjithashtu besoj se do te kalojme mire Very Happy

_________________
avatar
Ardita
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 455
Reputation : 106
Join date : 07/12/2009

http://www.alba.n-stars.org

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi