Tema Fundit
» Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
Thu Feb 28, 2013 10:15 pm nga Mexhi

» Windows 7 Ultimate x86/x64 Sp1 Scooter 2013 Englisch
Thu Feb 28, 2013 10:09 pm nga Mexhi

» Windows 8 ALL Versions x64/x86 - JANUAR 2013
Thu Feb 28, 2013 9:59 pm nga Mexhi

» Nero Burning ROM 12.0.00800 Multilanguage
Sat Dec 15, 2012 8:56 pm nga s2008

» Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
Sat Dec 15, 2012 8:35 pm nga s2008

» Universal Extractor v1.6.1.61 Retail + Portable
Fri Sep 28, 2012 9:48 pm nga stv2008

» ArcSoft TotalMedia Theatre Platinum v3.0.1.195 iNcl SimHD 3D Plug-in Retail
Fri Sep 28, 2012 9:36 pm nga stv2008

» Borderlands 2 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:08 am nga Shpetimi

» F1 2012 - FLT
Wed Sep 19, 2012 8:06 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 Proper - RELOADED
Wed Sep 19, 2012 8:04 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:02 am nga Shpetimi

» The Dark Knight Rises 2012 HDTS XViD UNiQUE
Sat Sep 15, 2012 3:34 pm nga Ardita

identifikimi

Harrova fjalkalimin

November 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

Social bookmarking

Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  KF Tirana dhe FC Prishtina ne PES 2012

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

KF Tirana dhe FC Prishtina ne PES 2012

Mesazh nga Shpetimi prej Sat Aug 27, 2011 6:41 am
Alba.n-stars.org ne bashkpunim me Pesedit.com planifikon qe ne PES 2012 t'i mundesoje adhuruesve shqiptar te kesaj loje te luajne me KF Tiranen dhe FC Prishtinen.
Deri me tani me sukses ka perfunduar mbledhja e materialit te nevojshem (perberja e skuadrave, logot, taktikat) ne perjashtim te fytyrave dhe te dhenave te lojtareve qe ka ngelur ne 40 %. Shpresojme qe me ndihmen e adhuruesve te ketyre dy skuadrave te sigurojme matelialin e mbetur dhe sic eshte planifikuar ne fillim te muajit tetore te mund te paraqesim verzionin e pare.lol!

Shpetimi
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi

Numri i postimeve : 259
Reputation : 98
Join date : 07/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi