Tema Fundit
» Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
Thu Feb 28, 2013 10:15 pm nga Mexhi

» Windows 7 Ultimate x86/x64 Sp1 Scooter 2013 Englisch
Thu Feb 28, 2013 10:09 pm nga Mexhi

» Windows 8 ALL Versions x64/x86 - JANUAR 2013
Thu Feb 28, 2013 9:59 pm nga Mexhi

» Nero Burning ROM 12.0.00800 Multilanguage
Sat Dec 15, 2012 8:56 pm nga s2008

» Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
Sat Dec 15, 2012 8:35 pm nga s2008

» Universal Extractor v1.6.1.61 Retail + Portable
Fri Sep 28, 2012 9:48 pm nga stv2008

» ArcSoft TotalMedia Theatre Platinum v3.0.1.195 iNcl SimHD 3D Plug-in Retail
Fri Sep 28, 2012 9:36 pm nga stv2008

» Borderlands 2 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:08 am nga Shpetimi

» F1 2012 - FLT
Wed Sep 19, 2012 8:06 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 Proper - RELOADED
Wed Sep 19, 2012 8:04 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:02 am nga Shpetimi

» The Dark Knight Rises 2012 HDTS XViD UNiQUE
Sat Sep 15, 2012 3:34 pm nga Ardita

identifikimi

Harrova fjalkalimin

November 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

Social bookmarking

Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Pro Evolution Soccer 2012 (PES 2012)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Pro Evolution Soccer 2012 (PES 2012)

Mesazh nga Shpetimi prej Sat Aug 27, 2011 6:11 am
Konami Digital Entertainment GmbH ka nxjerrë demon për lojen e shumëpritur PES 2012. Demo do të jetë në dispozicion pa pagesë për PlayStation ® 3, Xbox 360 ® dhe PC Windows, dhe do t'i japë tifozëve te PES një shans për të provuar lojën në ciklin e saj të zhvillimit dhe para lirimit.
Përdoruesi do të jetë në gjendje të marr një nga gjashtë ekipe dhe stilet e tyre duke luajtur - Manchester United, AC Milan, FC Porto, SSC Napoli, Santos FC, dhe CA Panarol. Demo gjithashtu do të shfaqë elementët kyç Training Challenge, ku tifozët mund të ushtrojë kontrollin e sistemeve të reja të lojës.

Shkarko DEMO verzionin ketu

Mirror #1:

Kodi:
http://dl.pes2012demo.konamionline.com/pes2012demo/PES2012DEMO.zip

Mirror #2 (Rapidshare) password = awesome

Kodi:
https://www.rapidshare.com/files/3063784159/PES2012.DEMO_EPIDEMZ.NET.part1.rar
https://www.rapidshare.com/files/4191525467/PES2012.DEMO_EPIDEMZ.NET.part2.rar
https://www.rapidshare.com/files/2159514589/PES2012.DEMO_EPIDEMZ.NET.part3.rar
https://www.rapidshare.com/files/1105747468/PES2012.DEMO_EPIDEMZ.NET.part4.rar
https://www.rapidshare.com/files/1792826932/PES2012.DEMO_EPIDEMZ.NET.part5.rar
https://www.rapidshare.com/files/2964604621/PES2012.DEMO_EPIDEMZ.NET.part6.rar
https://www.rapidshare.com/files/383319912/PES2012.DEMO_EPIDEMZ.NET.part7.rar
https://www.rapidshare.com/files/228547447/PES2012.DEMO_EPIDEMZ.NET.part8.rar

Mirror #3 (Rapidshare)

Kodi:
https://www.rapidshare.com/files/3022722619/pes2012.demo.part1.rar
https://www.rapidshare.com/files/677735100/pes2012.demo.part2.rar

Mirror #4 (Torrent)

Kodi:
http://www.mediafire.com/?qy7lq9jmhyfyeqy

Mirror #5 (Fileserve)

Kodi:
http://www.fileserve.com/file/CrGTpF4/pes2012.demo.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/JJ6KsrV/pes2012.demo.part2.rar

Shpetimi
Anëtar/e Nderi
Anëtar/e  Nderi

Numri i postimeve : 259
Reputation : 98
Join date : 07/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi