Tema Fundit
» Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
Thu Feb 28, 2013 10:15 pm nga Mexhi

» Windows 7 Ultimate x86/x64 Sp1 Scooter 2013 Englisch
Thu Feb 28, 2013 10:09 pm nga Mexhi

» Windows 8 ALL Versions x64/x86 - JANUAR 2013
Thu Feb 28, 2013 9:59 pm nga Mexhi

» Nero Burning ROM 12.0.00800 Multilanguage
Sat Dec 15, 2012 8:56 pm nga s2008

» Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
Sat Dec 15, 2012 8:35 pm nga s2008

» Universal Extractor v1.6.1.61 Retail + Portable
Fri Sep 28, 2012 9:48 pm nga stv2008

» ArcSoft TotalMedia Theatre Platinum v3.0.1.195 iNcl SimHD 3D Plug-in Retail
Fri Sep 28, 2012 9:36 pm nga stv2008

» Borderlands 2 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:08 am nga Shpetimi

» F1 2012 - FLT
Wed Sep 19, 2012 8:06 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 Proper - RELOADED
Wed Sep 19, 2012 8:04 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 8:02 am nga Shpetimi

» The Dark Knight Rises 2012 HDTS XViD UNiQUE
Sat Sep 15, 2012 3:34 pm nga Ardita

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Social bookmarking

Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Ora është Sun Dec 17, 2017 2:59 pm

Kulturë dhe Letërsi

 • Kulturë dhe Letërsi

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Gjuha dhe letërsia shqiptare


  Ketu mund te diskutoni gjithcka qe ka te beje me gjuhen dhe letersine shqiptare
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Tue Jul 13, 2010 11:35 am
  s2008 SHQIPJA, GJUHA QË LINDI GJUHËT INDOEUROPIANE
 • Kultura & Arti


  I ftojme te gjithe artistet dhe artdashesit te diskutojne ne kete nenforum qe te shfaqin veprat e tyre gjegjesisht veprat e artisteve shqiptar.
  3 Temat
  3 Mesazhet
  Wed Aug 17, 2011 4:04 am
  Jehona 100 milion lekë për Muzeun Arkeologjik të Durrësit
 • Arti dhe letërsia e huaj


  Ketu ju ftojme te diskutoni per artin dhe letersine boterore.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Fri Jul 16, 2010 3:15 pm
  s2008 Librat Që Kanë Tronditur Botën
 • Kinematografia dhe televizioni


  Këtu mund të lini përshtypjet tuaja mbi filmat që pëlqeni më shumë, qofshin këta filma shqiptarë apo të huaj. Gjithashtu mund të postoni skupe dhe të reja mbi artistët dhe yjet e Hollywood-it.
  2 Temat
  3 Mesazhet
  Tue Apr 26, 2011 2:32 pm
  platia Garfilld, spajdermeni i ri
 • Lajmërim & Ngjitës
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • Global announcement Global announcement