Alba.n-stars.org
 
ForumForum  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
Fri Mar 01, 2013 12:15 am nga Mexhi

» Windows 7 Ultimate x86/x64 Sp1 Scooter 2013 Englisch
Fri Mar 01, 2013 12:09 am nga Mexhi

» Windows 8 ALL Versions x64/x86 - JANUAR 2013
Thu Feb 28, 2013 11:59 pm nga Mexhi

» Nero Burning ROM 12.0.00800 Multilanguage
Sat Dec 15, 2012 10:56 pm nga s2008

» Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
Sat Dec 15, 2012 10:35 pm nga s2008

» Universal Extractor v1.6.1.61 Retail + Portable
Fri Sep 28, 2012 10:48 pm nga stv2008

» ArcSoft TotalMedia Theatre Platinum v3.0.1.195 iNcl SimHD 3D Plug-in Retail
Fri Sep 28, 2012 10:36 pm nga stv2008

» Borderlands 2 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 9:08 am nga Shpetimi

» F1 2012 - FLT
Wed Sep 19, 2012 9:06 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 Proper - RELOADED
Wed Sep 19, 2012 9:04 am nga Shpetimi

» Pro Evolution Soccer 2013 - SKIDROW
Wed Sep 19, 2012 9:02 am nga Shpetimi

» The Dark Knight Rises 2012 HDTS XViD UNiQUE
Sat Sep 15, 2012 4:34 pm nga Ardita

Top posters
Ardita
 
s2008
 
Mexhi
 
Shpetimi
 
linda
 
Ice Princess
 
stv2008
 
Shpresa
 
Jehona
 
Aurora
 
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
April 2017
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  


Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Më Pranë Njëri-Tjetrit

 
Asnjë mesazh i ri

Njoftim

Ketu do te njoftoheni per ndryshimet qe behen ne forum
11Sun Mar 14, 2010 8:06 am
Shpresa Kontrollo linqet para shkarkimit (lexo patjeter)
Asnjë mesazh i ri

Prezantoni veten në forum

Pasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollën që ndiqni, interesat e dëshirat e moshes) Krijoni një temë të re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
Moderatorët: Ardita, linda
1259Sat Jul 07, 2012 1:41 am
Ardita Erdha dhe une
Asnjë mesazh i ri

Përshëndetje dhe urime

Këtu mund të përshëndesni dhe uroni njëri-tjetrin, miq, të afërm, me raste festash apo gëzimesh.
Moderatorët: Ardita, linda
213Sat Sep 15, 2012 12:01 pm
s2008 Pershendetje per anetaret e alba.n-stars.org
Asnjë mesazh i ri

WINDOWS

Moderator: Ardita
354410Fri Mar 01, 2013 12:15 am
Mexhi Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
.Asnjë mesazh i ri

Windows 8

Ketu mund te bisedoni per Windows 8 , te gjitha verzionet.
11Thu Feb 28, 2013 11:59 pm
Mexhi Windows 8 ALL Versions x64/x86 - JANUAR 2013
.Asnjë mesazh i ri

Windows 7

Ketu mund te bisedoni per Windows 7 , te gjitha verzionet.
Moderator: Ardita
4649Fri Mar 01, 2013 12:15 am
Mexhi Windows 7 Professional x86-x64 - English / French / German / Spanish
.Asnjë mesazh i ri

Windows Vista

Ketu mund te bisedoni per Windows Vista te gjitha verzionet.
Moderator: Ardita
58Thu Aug 11, 2011 5:14 am
Mexhi Windows Vista Alien Edition 32Bit
.Asnjë mesazh i ri

Windows XP

Ketu mund te diskutoni per Windows XP, te gjitha verzionet.
Moderator: Ardita
1625Sat Jun 16, 2012 1:23 am
Mexhi Multi XP 2.0 OEM with Intergrated Post SP3 Updates
.Asnjë mesazh i ri

Programe te ndryshme

Ketu mund te vendosni programe te ndryshme qe do t'u sherbejne anetareve te forumit.
Moderator: Ardita
279319Sat Dec 15, 2012 10:56 pm
s2008 Nero Burning ROM 12.0.00800 Multilanguage
.Asnjë mesazh i ri

Linux-Macs etc

Linux-Macs etc
11Wed Aug 17, 2011 4:32 am
Mexhi Mac OS X Lion 10.7.2 build 11C37
.Asnjë mesazh i ri

Programe Shqip

Ketu mund te vendosni programet te ndryshme ne gjuhen shqipe!
55Wed Aug 17, 2011 6:34 am
linda Office 2007 në gjuhën shqipe
Asnjë mesazh i ri

Internet dhe Kompjuter

Moderator: Ardita
95159Sun Sep 11, 2011 11:41 pm
s2008 Si te pastrojme DNS?
.Asnjë mesazh i ri

Lajme nga informatika, Shkenca dhe teknologjia

Në këtë forum mund të postoni të rejat më të fundit nga fusha e teknologjisë.
Moderator: Ardita
6969Fri Oct 29, 2010 12:27 am
s2008 Sony do të lansojë celularë Playstation?
.Asnjë mesazh i ri

Pyetjet dhe Pergjigjet (Kompjuter & Internet)

Pyetjet dhe Përgjigjet (Kompjuter & Internet)
Moderator: Ardita
48Wed Jun 23, 2010 1:24 am
stv2008 Si te shkarkoj video apo MP3 nga Youtube ?
.Asnjë mesazh i ri

Mësime / Tutoriale

Në Këtë Forum Ju Mund të Gjeni Mësime Të Ndryshme në Lidhje me Internetin dhe Kompjuterin.
Moderator: Ardita
2282Sun Sep 11, 2011 11:41 pm
s2008 Si te pastrojme DNS?
Asnjë mesazh i ri

Argetim

Moderatorët: Ardita, linda
6751267Sat Dec 15, 2012 10:35 pm
s2008 Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
.Asnjë mesazh i ri

MP3

Moderatorët: Ardita, linda
7495Thu Sep 13, 2012 2:38 pm
stv2008 Josh Turner - Punching Bag [Deluxe Edition] [2012]
.Asnjë mesazh i ri

Music Videos

Moderatorët: Ardita, linda
22162Wed Jun 01, 2011 3:24 pm
stv2008 Tina.Turner.Live.in.Holland.2009.720p.HDTVRip.h264-CMEGroup
.Asnjë mesazh i ri

Lojra (PC,PSP, Xbox, Wii)

Lojra te ndryshme PC,PSP, Xbox, Wii
Moderatorët: Ardita, linda
128296Wed Sep 19, 2012 9:08 am
Shpetimi Borderlands 2 - SKIDROW
.Asnjë mesazh i ri

Filma shqip

Gjithcka lidhur me filmat ne gjuhen shqipe.
5355Thu Sep 13, 2012 3:25 pm
stv2008 TEATER SHQIP
.Asnjë mesazh i ri

FILMA 2012

1515Sat Dec 15, 2012 10:35 pm
s2008 Sleepwalk with Me (2012) 720p BluRay x264-SPARKS
.Asnjë mesazh i ri

Filma 2011

5361Thu Mar 08, 2012 12:32 am
Ardita Bail Enforcers (2011) DVDRiP XviD-SiC
.Asnjë mesazh i ri

Filma 2010

Moderatorët: Ardita, linda
228251Wed Jun 01, 2011 3:33 pm
stv2008 Morning.Glory.German.720p.BluRay.x264-RSG
.Asnjë mesazh i ri

Filma

Filma te huaj
Moderatorët: Ardita, linda
95270Tue Aug 23, 2011 2:38 pm
s2008  Ransom (1974) m720p BluRay x264 AC3-microHD
.Asnjë mesazh i ri

Seriale/TV Shows

Moderatorët: Ardita, linda
762Sun Sep 19, 2010 10:45 am
linda Covert Affairs 2010
Asnjë mesazh i ri

Kulturë dhe Letërsi

Këtu diskutohet për kulturën, letërsinë dhe artet..
910Wed Aug 17, 2011 5:04 am
Jehona 100 milion lekë për Muzeun Arkeologjik të Durrësit
.Asnjë mesazh i ri

Gjuha dhe letërsia shqiptare

Ketu mund te diskutoni gjithcka qe ka te beje me gjuhen dhe letersine shqiptare
22Tue Jul 13, 2010 12:35 pm
s2008 SHQIPJA, GJUHA QË LINDI GJUHËT INDOEUROPIANE
.Asnjë mesazh i ri

Kultura & Arti

I ftojme te gjithe artistet dhe artdashesit te diskutojne ne kete nenforum qe te shfaqin veprat e tyre gjegjesisht veprat e artisteve shqiptar.
33Wed Aug 17, 2011 5:04 am
Jehona 100 milion lekë për Muzeun Arkeologjik të Durrësit
.Asnjë mesazh i ri

Arti dhe letërsia e huaj

Ketu ju ftojme te diskutoni per artin dhe letersine boterore.
11Fri Jul 16, 2010 4:15 pm
s2008 Librat Që Kanë Tronditur Botën
.Asnjë mesazh i ri

Kinematografia dhe televizioni

Këtu mund të lini përshtypjet tuaja mbi filmat që pëlqeni më shumë, qofshin këta filma shqiptarë apo të huaj. Gjithashtu mund të postoni skupe dhe të reja mbi artistët dhe yjet e Hollywood-it.
23Tue Apr 26, 2011 3:32 pm
platia Garfilld, spajdermeni i ri
Asnjë mesazh i ri

Këndi intim

Diskutim rreth dashurisë
33Tue Jul 13, 2010 12:21 pm
s2008 Sot je shum larg meje
Asnjë mesazh i ri

Tema shoqërore

Në këtë forum trajtohen tema universale mbi problemet që hasin të gjitha shoqërite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
23Fri Sep 14, 2012 4:47 pm
stv2008 SUPRIZE  FANTASTIKU "LEK PLEPI"  APO NOFKA "DIO"
Asnjë mesazh i ri

Humor shqiptar dhe i huaj

Gjej kohë për të qeshur, qeshja është muzikë e shpirtit.
46Mon Jul 05, 2010 1:09 am
stv2008 KOKRRA E KATUNARIT  HAHAHAHAHA  E FORT FARE
Asnjë mesazh i ri

Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
44Sat Jul 17, 2010 12:18 am
s2008 Forbes:Ja se si do jetë jeta në vitin 2020 ?!
Asnjë mesazh i ri

Filozofi-psikologji-sociologji

00
Asnjë mesazh i ri

Ekonomi & biznes

Në këtë forum do të gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botërore. Studime, statistika dhe informacion të bollshëm nga bursat dhe tregjet valutore.
55Wed Aug 17, 2011 5:11 am
Jehona Shqipëria, bum eksportesh drejt Kosovës
Asnjë mesazh i ri

Votime dhe sondazhe

Nëse keni një pyetje dhe doni të merrni edhe mendimin e vizitorëve tanë, këtu mund ta postoni në formën e një votimi. Mund edhe të votoni në sondazhet e dikujt tjetër. Çdo votë ka vlerë dhe vetëm njëherë mund të votoni !
211Thu Jun 24, 2010 5:12 am
Mexhi Pershtypjet tuaja rreth alba.n-stars.org
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 1978 artikuj
Forumi ka 128 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri fuati
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 48 më Sun Sep 21, 2014 10:55 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :  [ Administrators ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur